Меню

Про компанію

МИ ЛЮБИМО СВОЮ РОБОТУ
Компанія СЕВЕНПАК є виробником паперових пакетів: пакетів з крафту, картону, крейдованого паперу, дизайнерского паперу та картонів. Паперові пакети з повнокольоровим друком або друком пантонами (срібло, золото). Компанія має повний цикл виробництва: власна друкарня з офсетними друкарськими машинами, трафаретний друк, висічка, ламінація та вибірковий УФ лак, тиснення фольгою, конгрев. Зборка (поклейка) пакетів - все робимо власними виробничими потужностями.
Від дизайну до доставки готових пакетів до Вам на склад - все робимо самі. Маємо великий вибір штампів для висічки під пакети. Що дає можливість виготовляти пакети різних розмірів. Можливість друку на папері та картонах різних видів і типів.
Офіс компанії та виробництво знаходяться в одній будівлі, що надає можливість контролю за всіма етапами та процесами виробництва. Висока якість виготовлених пакетів.


Виготовлення паперових пакетів в наш час стає звичним процесом для практично кажного виду бізнесу, чи то ресторани, магазини одягу, супермаркети, або компанії, що організовують корпоративні заходи та конференції.

Паперові пакети на замовлення виготовляються з різних паперовмісних матеріалів. Наприклад, з офсетного чи крейдованого паперу, є пакети з крафту. Активно використовуються в різних сферах крафт-пакети як бурі, белі, так і кольорові крафт-пакети. Також популярні пакети з картону та дизайнерского паперу та картону.
Паперові пакети з ручками бувають трьохх видів – ручки з шнурка, ручки з крученого шпагата для крафт-пакетів і пакети з ручками з паперу.

Компанія SevenPack займається виробництвом всіх видів паперових пакетів. Замовлення виконується точно та в строк, з гарантією якості. Нанесення написів і логотипів на паперовий пакет точно відповідає брендбуку та побажанням Замовника.
Чому Ми забезпечимо Якість і Терміни
  • Виготовлення від 3-х діб з моменту подачі макету
  • 114 чоловік працює над виробництвом Вашої продукції
  • Обладнання (власне) займає площу більше 1500 кв.м.
  • Офсетний друк здійснюється в цілодобовому режимі
  • Безкоштовна доставка по Києву
  • Склейку та зборку пакетів здійснюють 72 людини
Технології виробницва
    Вот так производятся Ваши пакеты.